ZABEZPEČENIE PREDOVŠETKÝM.

Služba Google Apps obsahuje desiatky dôležitých funkcií zabezpečenia, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli vaše dáta v bezpečí a pod kontrolou. Vaše dáta patria Vám a nástroje služby Apps vám umožňujú ich správu, a to vrátane toho s kým a ako ich zdieľate. Sieť našich dátových centier poskytuje mimoriadne zabezpečenie a zaručuje spoľahlivý prístup k dátam 24x7x365,25 (správne, aj v priestupnom roku).

Počas pracovania, všetky vaše údaje sú automaticky zálohované na serveroch Googlu. Tým pádom sa vaše údaje nestratia – aj keby sa váš počítač vypol, alebo bol ukradnutý – môžete ich opäť otvoriť a pracovať ďalej v priebehu pár sekúnd.
Pri vložení svojich údajov do Google Apps, ešte stále ste ich majiteľom, a tak isto sa to píše aj v zmluve. Ľahko použiteľné a mocné nástroje Google Apps pomáhajú administrátorom riadiť uživateľov, dokumenty a služby, ako aj sledovať využitie služieb.
Centrá našich dát sú vytvorené a určené pre naše aplikácie, bez nadbytočného hardvéru alebo softvéru. Tým pádom sa znižuje počet potencionálne využívaných napadnuteľností. Vieme Vám garantovať 99.9%
Google Apps ponúka extra vrstvu bezpečnosti s dvoj faktorovou verifikáciou, ktorá zníži risk hackerov ktorí kradnú heslá a prihlasovacie mená. Tak isto sme automaticky zašifrovali prehliadačové programy s uživateľmi SSL a Apps bez toho aby museli mať VPN, alebo iné nákladné infraštruktúry. Tým pádom sú údaje chránené keď cestujú medzi vašim prehliadačom a našimi údajovými centrami.
Náš veľký informačno bezpečnostný tím neustále sleduje naše dáta centrá globálnych sietí. Mnohí majú pokročilé hodnosti a sú vodcami myšlienok a definujú postupy bezpečnosti nášho priemyslu. Google Apps a naše dáta centrá sú aj SSAE 16 / ISAE 3402 Type II SOC 2-audited1 a dosiahli ISO 27001 certification2.

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ, NECH STE KDEKOĽVEK.

Pri použití Google Apps sú všetky vaše práce automaticky ukladané v cloude. Budete mať prístup k svojmu e-mailu, kalendáru, dokumentom a webom a budete môcť bezpečne pracovať odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Pre vašu firmu to znamená, že každý zamestnanec i každý váš spolupracovník môže pracovať odkiaľkoľvek pomocou akéhokoľvek zariadenia s pripojením k internetu..

Majte prístup k vašej práci z hocijakého zariadenia – z vášho počítača, telefóna alebo tabletu – a zostaňte produktívny, aj keď ste ďaleko od vašej firmy. Máte stretnutie počas futbalového zápasu vášho dieťaťa? Upraviť tabuľku počas letu? Odpovedať na email z hotelového počítača? Google Apps vám umožní ostať v spojení s projektmi na ktorých pracujete a s ľuďmi ktorými pracujete, nech ste kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení.
Google aplikácie sú už vopred nainštalované na Androidových zariadeniach. Iba sa prihláste na váš Android telefón s vašim Google Apps prihlasovacím menom a heslom, a váš email, kalendár a kontakty budú automaticky zosynchronizované, a taktiež môžete použiť Hangouts na správy alebo video hovory z vášho telefóna.Administrátory si tiež môžu vybrať vedenie mobilných zariadení, aby sa firemné informácie zanechali v bezpečí. Tieto opatrenia zahŕňajú možnosť celkovo vymazať údaje z ukradnutých alebo stratených zariadení, žiadajú o heslo zariadenia, umožňujú určiť silu hesla, a viac.
Google Sync ponúka dvojitú synchronizáciu medzi Google Apps a Mailovými, kalendárovými a kontaktovými aplikáciami na iPhone a iPade.Administrátory si tiež môžu vybrať vedenie mobilných zariadení, aby sa firemné informácie zanechali v bezpečí. Tieto opatrenia zahŕňajú možnosť celkovo vymazať údaje z ukradnutých alebo stratených zariadení, žiadajú o heslo zariadenia, umožňujú určiť silu hesla, a viac.
Google Sync ponúka dvojitú synchronizáciu medzi Google Apps a Mailovými, kalendárovými a kontaktovými aplikáciami na Blackberry zariadeniach pomocou integrovania Blackberry Enterprise Server.S Google Apps Connectorom pre Blackberrz Enterprise Server, administrátory si tiež môžu vybrať vedenie mobilných zariadení, aby sa firemné informácie zanechali v bezpečí. Tieto opatrenia zahŕňajú možnosť celkovo vymazať údaje z ukradnutých alebo stratených zariadení, žiadajú o heslo zariadenia, umožňujú určiť silu hesla, a viac.
Google Sync ponúka dvojitú synchronizáciu medzi Google Apps a Mailovými, kalendárovými a kontaktovými aplikáciami na Windows mobilné zariadenia.Administrátory si tiež môžu vybrať vedenie mobilných zariadení, aby sa firemné informácie zanechali v bezpečí. Tieto opatrenia zahŕňajú možnosť celkovo vymazať údaje z ukradnutých alebo stratených zariadení, žiadajú o heslo zariadenia, umožňujú určiť silu hesla, a viac.
Gmail, Google Kalendár a Google Drive sú dosiahnuteľné ako aerodynamické mobilné zážitky. Tieto web aplikácie boli špecificky navrhnuté, aby fungovali na zariadeniach s menšími obrazovkami, ako telefóny a tablety, a aby mali dobrý výkon aj s pomalším internetovým pripojením typické pre telefónne zariadenia. Napíšte google.com/m z vášho mobilného prehliadavača a pridajte si skratku na váš homescreen na rýchly prístup.

LEPŠIA SPOLUPRÁCA

Služba Google Apps pomôže vášmu tímu pracovať rýchlejšie a šikovnejšie tým, že každému – zamestnancom, partnerom, dodávateľom, komukoľvek – umožní jednoducho spolupracovať v rámci tímu, spoločnosti a umiestnenia. Služba Google Apps umožňuje zdieľať a upravovať mnoho typov súborov – dokumenty, tabuľky, prezentácie a ďalšie – v reálnom čase. Zabudnite na časovo náročný e-mailový ping-pong s rôznymi verziami súborov. Ukladanie dokumentov v cloude znamená, že každý má automaticky najnovšiu verziu akéhokoľvek súboru. Nie je to rozumné?

S Google Drive-om zdielajte jednoducho a každý člen vášho tímu má prístup k správnej verzii akéhokoľvek dokumentu, spreadsheetu alebo prezentácii. Všetci sa môžu pripojiť a upravovať naraz. Už sa nemusíte starať a posielať emaily s pridaným dokumentom stále dokola.
Pracujte spolu s kolegami, akokeby ste boli v jednej miestnosti – aj keď ste na opačných stranách sveta. Zariaďte improvizované video hovory rovno y vášho Gmail inboxu, alebo si otvorte rovnaký dokument a upravujte ich spoločne, akokeby ste sedeli pri jednom počítači.
Google Apps vám umožní spoluprácu s vašimi partnermi, predajcami a zákazníkmi presne tak, ako s vašimi kolegami. Plánujte schôdzky, zdielajte dokumenty, usporiadajte video hovory a vytvorte projektové stránky s ľuďmi mimo vašej firmy.
Prečo by ste mali márniť váš čas inštalovaním softvérových aktualizácií, keď môžete stlačiť refresh na vašom prehliadači a sa vám aktualizuje najnovšia verzia Google Apps?

RÝCHLEJŠIE VYKONÁVANIE ÚLOH.

Služba Google Apps môže pomôcť zjednodušiť každodenné úlohy, ako sú fakturácia, rozpočtovanie, plánovanie a ďalšie. Môžete vytvoriť šablónu faktúry v Dokumentoch Google, vyrovnať svoj rozpočet zdieľaním jednej tabuľky alebo nechať Kalendár Google navrhnúť čas pre stretnutie vášho tímu. Vykonaním týchto časovo náročných úloh vám služba Apps umožní urobiť si čas na prácu, na ktorej naozaj záleží.

Apps produkty ako napr.: Gmail, Google Disk a Kalendár sú používané miliónmy spoločnostami, organizáciami a jedincami globálne. To znamená, že sa môžete menej zaoberať školením vašich zamestnancov alebo seba.
Nemínajte čas hĺadaním prchavými emailmi, dokumentmi, stránkami alebo súbormi. S Google Apps všetko je na jednom mieste a ľahko sa dá náksť vďaka výkonnému vyhľadávaču (už žiadne triedenie a archivovanie), a aj zdieľať s kýmkoľvek chcete.

NEVIDITEĽNÁ INFRAŠTUKTÚRA IT, KTORÁ PROSTE FUNGUJE.

Správa infraštruktúry IT zaberie menej času. Vaši zamestnanci majú vždy prístup k najnovšiemu softvéru, vrátane najnovších funkcií a aktualizácií zabezpečenia. Nemusíte nakupovať ani udržiavať servery a všetko je možné spravovať z jedného rozhrania. Služba Google Apps má rýchle nastavenie, môže rásť s vašou firmou a jej cena je len 4 € za užívateľa mesačne.

Len tri kroky a vaša firma môže byť v prevádzke s Apps, s upravnými emailovými adresami (vy@vašafirma.sk). Ak ešte nemáte webovú adresu, my vám pomôžeme ju vytvoriť. A zatiaľ čo vaša firma bude rásť, môžete pridávať nových uživateľov s niekoľko kliknutiami.
Google Apps stojí $5 za uživateľa za mesiac. Nemusíte tźm pádom kupovať alebo udržovať vlastné servery alebo klientový softvér, čím ušetríte.Použite našu jednoduchú kalkulačku, aby ste si pozreli koľko môžete ušetriť.
Google Apps sa aktualizuje automaticky, takže vaši IT ľudia môžu zabudnúť na nadbytočné spory sťahovania a rozvinovať patch-e, alebo sa zaoberať s bezpečnostnými riskmy oneskorených aktualizácii. My vám to uľahčíme riadením všetkého vrátane aktualizácii produktov cez Google servre.
Zabudnite na dlhé čakania na zlepšenia produktov. Apps sa zlepšuje vždy keď sa prihlásite, takže dostanete najnovšie funkcie hneď ako sú hotové. A sú hotové celkom často; skoro každý týždeň vytvárame novinky ktoré pozitívne vplývajú na vašu firmu.
Všetko čo potrebujete na použitie a vynovenie Appsov je internetový prehliadač. To znamená, že už sa nemusíte zaoberať špecialnym hardware-om alebo klientovým softvérom, tým pádom ušetríte čas.
Vždy sme k dispozícii na pomoc cez telefón aj email

OHĽADUPLNOSŤ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU.

Prechod na Google Apps pomôže znížiť celkové náklady firmy aj jej ekologickú stopu. Služba Apps beží v energeticky efektívnych dátových centrách spoločnosti Google, takže je menej náročná na energiu a má menšiu uhlíkovú stopu ako servery v areáli firmy.

Prechádzanie na cloud znamená menej nákladov na elektrinu a IT infraštrktúru. Napríklad pri Gmaily: posunutie vášho emailového hostiteľa z lokálneho na cloud. Tým pádom ste 80 krát viac výkonný.Pomôcky na spoluprácu ako napr.: video hovory a zdielané súbory pomáhajú zamestnancom, aby mali pocit že sú v jednej miestnosti. Týmto znížite náklady na cestovanie zamestnancov, firemné materiály a váš celkový ekologický výkon.
Google je ekologická firma. Dosiahli sme to kombináciou energicky spôsobilých dáta centier, obnoviteľných energických hodnôt a vysoko kvalitných uhlíkových výstupov. To znamená, že Google Apps (a všetky ostatné produkty v cloude) majú nulový dopad na prostredie.